ТРЕНД 2020: Парубоцька вечірка + Дівич-вечір

Парубоцька вечірка – відв’язна холостяцька вечірка, на якій присутні тільки хлопці. Скільки неймовірних і пікантних кіноісторій починається саме з передвесільної анархії з нареченим в головній ролі! Дівич-вечір теж може бути тим ще заходом. Хоча, як правило, він проходить більш пристойно, ніж парубочий, але дівчата бувають різні і деякі з них вміють йти у відрив не гірше хлопців.

Традиційно наречений з друзями і наречена з подружками влаштовують дві окремі вечірки перед весіллям. Ми пропонуємо придивитися до цікавого тренду, який вже досить популярний за кордоном, але тільки починає набирати обертів у нашій країні. Парубоцька вечірка + Дівич-вечір – 2 в 1! У такого формату є чимало плюсів, про які ми розповімо в цій статті. Але, заради справедливості, треба сказати, що така вечірка підійде не всім. Кому краще дотримуватися стандартного підходу з поділом друзів за гендерною ознакою – також читайте в нашій замітці.

Кому підходить?

Практично всім! Особливо тим парам, де інтереси і захоплення партнерів збігаються. Це дає більший простір для вибору тематики свята.

У нареченого і нареченої нерідко бувають спільні друзі: одна компанія або друзі як мінімум знайомі між собою. В такому випадку формат 2 в 1 буде дуже вдалою ідеєю.

Всім учасникам вечірки буде комфортно, а для закоханої пари це можливість влаштувати одне грандіозне свято замість двох скромніших. А якщо ваші друзі не знайомі? Не проблема, адже поєднане святкування стане своєрідною репетицією весілля, де гості якраз зможуть познайомитися у веселій і невимушеній атмосфері.

У чому плюси?

У спільного формату святкування парубочого і дівич-вечора є маса переваг, які зіграють тільки в плюс вашій майбутній сім’ї:

Відносини будуються на довірі, але небувалі історії про розгульні парубочі і дівочі-вечори з кіно мимоволі наштовхують ревнивих партнерів на неприємні думки «А раптом що …». Коли майбутні чоловік і дружина разом відриваються перед весіллям, нерозуміння і двозначність виключені. До того ж, спільні спогади тільки більше зблизять вас і прикрасять вашу спільну історію.

Деяким парам настільки комфортно один з одним, що хочеться проводити весь вільний час разом. У тому числі і передвесільну вечірку. На вашому весіллі – тільки ваші правила. Якщо спільний формат вам до душі, то не звертайте уваги на стереотипи і традиції, краще створюйте власні!

Як ми вже писали вище, весільна PREparty – це прекрасна можливість познайомити між собою друзів з боку нареченого і нареченої. Пройшовши цей етап на парубочому / дівич-вечорі, гості не будуть відчувати себе скуто на весіллі. А значить, свято пройде більш спокійно, душевно і по-дружньому.

У разі класичних парубочого і дівич-вечора часто постає питання, чи запрошувати нареченій родичок нареченого, а нареченому братів нареченої, адже вони не можуть покликати на свою вечірку осіб протилежної статі. Для майбутнього подружжя це може бути незручно, якщо вони не спілкується близько з ріднею коханої людини, а кликати когось із ввічливості – так собі затія. Проводжати холостяцьке життя хлопці і дівчата хочуть в колі найближчих друзів, щоб не відчувати сорому і незручності в цей важливий для них день. Спільна вечірка вирішить цю проблему, і ніхто не залишиться за бортом.

Можливо, у вас є таємний план «звести» когось із своїх друзів? Ви відчуваєте симпатію між ними або просто думаєте, що вони могли б стати гарною парою, так чому б не дати друзям додатковий шанс на початок відносин? Холостяцька вечірка 2 в 1 як не можна краще налаштовує до романтики. Можливо, дивлячись на щирі почуття вашої пари, друзі зважаться зробити перший крок до власної другої половинки.

Не будемо стверджувати, що об’єднана вечірка дозволить вам сильно заощадити, але така ймовірність є. Оренда одного залу для більшої кількості людей обійдеться дешевше, ніж оренда двох різних локацій для меншого числа гостей. Якщо у вас немає мети економити, то, об’єднавши компанії, ви можете збільшити розмах свята, не вийшовши за рамки бюджету.

Об’єднаний формат розсуває кордони свята, даючи можливість вибирати такі розваги, що не вийшли б при роздільних парубочому і дівич-вечорі. Наприклад, ви можете влаштувати для друзів захоплюючий квест: чим більше народу в ньому бере участь, тим цікавіше! Формат поєдинку або баттлу можливий практично в будь-якій сфері: приготування різних страв, спортивні ігри, танцювальна або вокальна битва, а також купа інших конкурсів. Тут все залежить тільки від вашої фантазії. Протистояння хлопців і дівчат – це завжди азартно і весело.

Поради по організації спільної передвесільної вечірки

Вибираючи місце проведення вечірки, враховуйте інтереси коханої людини. Якщо ваші захоплення збігаються, то визначитися не складе труднощів. Якщо ж загальну сферу знайти не так просто, то добре подумайте і обов’язково йдіть на компроміс зі своєю половинкою, а не наполягайте на своєму варіанті. Ви ж не хочете, щоб така важлива подія залишила в пам’яті майбутніх чоловіка або дружини неприємний осад?

Подумайте і про друзів. Припустимо, наречений захоплений полюванням, а наречена не має нічого проти такого хобі і готова пару днів жити в наметі і харчуватися дичиною разом з коханим і його друзями. Але чи захочуть її подруги брати участь в такому заході? Не ставте нікого з друзів в незручне пропозицію і вибирайте такі розваги, які сподобаються всім.

Прощальні холостяцькі вечірки і дівич-вечори іноді розтягуються не на один день. Ви можете спочатку влаштувати спільне святкування, а після розійтися «хлопчики наліво, дівчатка направо». Таким чином, ви вб’єте відразу двох зайців, об’єднавши і новий, і традиційний підхід до формату парубочого / дівич-вечора. Хіба не чудова ідея зняти всі вершки обох варіантів святкування?

Влаштовуйте PREparty не пізніше, ніж за тиждень до весілля. Це загальна порада для всіх парубоцьких / дівич-вечорів, незалежно від їх формату. На весіллі і вам, і гостям необхідно бути свіжими і не втомленими, тому важливо дати можливість всім учасникам подій прийти в себе після веселої вечірки і як слід налаштуватися на головну подію.

Leave a Reply

Your email address will not be published.