Ласкаво просимо в готель
Женева

Отримайте гарантоване заселення прямо зараз!

Я заїжджаю

Я виїжджаю

Номер телефону

Готель

Готель GenevA ідеально підходить для гостей м.Тернопіль які прибули у справах чи на відпочинок. У готельно-ресторанному комплексі GenevA широкий спектр додаткових послуг, якісні страви нашого ресторану перевершать Ваші очікування. Команда комплексу зробить усе можливе для теплої, комфортної атмосфери. Наш готель доповнить туристичний відпочинок, ділову поїздку, відрядження.

Головні причини вибрати готель GenevA

Готель Женева розміщений в природньому заповіднику, що є найкращим місцем для відпочинку. А власники автомобілів відчують зручність у власній парковці яка має цілодобову охорону.

В готелі Geneva для Вас:

  • Комфортне розміщення в 12 номерах
  • Великий ресторан
  • Круглодобове обслуговування
  • Трансфер за необхідністю
  • Приватна парковка
  • Вигляд на парк
  • Тихе місце розташуванян
#ГОТЕЛЬЖЕНЕВА в інстаграмі

Відвідуючи мальовничий Тернопіль у справах або подорожуючи сюди під час відпустки, варто заздалегідь підібрати готель, де буде приємно відпочити після довгої поїздки. Саме у цьому місті перетинаються важливі автомобільні, залізничні та повітряні шляхи, тому питання пошуку комфортного житла актуальне у будь-яку пору року. Якщо вас цікавлять готелі Тернополя недорого, перш ніж забронювати номер, необхідно перевірити відповідність кожної пропозиції вашим персональним потребам.

Важливо врахувати, на якій відстані від вокзалу чи аеропорту розташований готель. Це особливо актуально для гостей міста, що планують присвятити відпочинку тут усього кілька днів. Дізнайтеся про актуальні ціни та вільні для бронювання варіанти, аби гарантовано заселитися у зручний номер без несподіваних доплат. Це допоможе одразу виявити готелі у Тернополі з найкращим рівнем обслуговування.

Для автомобілістів, що звикли подорожувати на власному транспорті, важливим критерієм є наявність у безпосередній близькості парковки. В іншому випадку переносити речі у номер буде дуже незручно, не кажучи вже про постійне занепокоєння залишеним бозна-де авто. Аби готель у Тернополі був максимально комфортним для вас, необхідно вирішити, чи хотіли б ви насолоджуватися стравами від професійних кухарів. Можливо, найкращим варіантом стане заклад с ресторацією.

Готель «Женева»: домашній затишок та гостинність Тернопільщини

Хочете відвідати найкращий готель у місті? Тоді «Женева» запрошує вас! Демократичні ціни готеля у Тернополі приємно здивують навіть найбільш економних гостей. Завітавши до нас, вам обов'язково захочеться повернутися. «Женева» пропонує:

Якщо ви шукаєте хостел або готель у Тернополі, обирайте «Женеву», і вам не доведеться поступатися комфортом заради прийнятних цін. Ми підберемо номер, що відповідає вашому бюджету. Також всі гості отримують додаткову знижку на довготривале проживання (більше 14 днів). Якщо вас цікавлять дешеві готелі Тернополя, «Женеві» є що запропонувати. Забронюйте найкращий варіант прямо зараз!

Дизайн і розробка cfoxstudio